Hlasujte prosím pro nás ve SONB 2.kolo tady: 1.blog WBS Smějící se (začlo v neděli 15.9)
Soutěž v komentářích ZDE: Oplácím 2xLáska ze střední - 1.kapitola

18. october 2013 at 18:08 | Carol-SteCarol |  Příběh: Láska ze střední
1.kapitolaByl poslední den školy.Nina si dneska vzala svoje nejoblíbenější oblečení a v koupelně strávila přes 10 minut.Potom jí zavolala její mamka ať se jde nasnídat.Nina šla dolů po schodech a hned do kuchyně kde byla její mamka.Nina žije sama s mamkou Emmou Dobrev,protože její otec Michael minulí rok měl autonehodu a sourozence o žádním neví.Nina si sedla na koženou židli a koukla se na mamku,která jí dělala snídani. ,,Tak jak se těšíš na poslední den školy?´´ Nina se na mamku koukla vážně,ale takhle se jí ptá každý rok.Ale tato otázka je jinatší.Půjde na střední.Už neuvidí svojí základní školu do,který chodila 9 let.Nina se koukla na hodiny a potom si uvědomila,že neodpoveděla na mamky otázku. ,,No...na jednu stranu se těším a na druhou,že se mi bude po Základce a po tomhle městě stískat.´´ Nina nejen měla jít na jinou školu,ale aby mohla jít na tu školu museli se odstěhovat.Nina se opřela o židli a měla v Sobě takový divný pocit a zamyslela se.Ninina mamka šla Nině dát na stůl snídani a dala jí ruku na rameno až se Nina lekla. ,,Hlavně nebuď dcerko smutná.Každej jednou odejde ze Základky.A co je zase dobrý,že potkáš nový lidi.Půjdeš za svým snem.Nic lepšího jsem si od Tebe nemohla Nino přát.Mamka dala Nině pusu na tvář a Nina jí obejmula. ,,Měla by jses Nino najíst.Za 8 minut máš 7:30.´´ Nina přestala mamku objímat a šla si sníst palačinky s nutelou a posypaním Grankem.Když bylo půl osmý Nina šla ke dveřím,obejmula mamku a šla.Venku na ní čekala kámoška Anna.

Nina šla k Anně. ,,Ahoj Anno.´´ Nina se koukla na Annu a už šlo na ní vidět,že to chce mít za Sebou. ,,Tak asi Nino půjdem.´´ Řekla Anna a šli.
VE ŠKOLE:
Nina a Anna byli na chodbě u svých skříňkách.Potom viděli blonďaté vlasy a hned veděli,že je to Rebecca.Rebecca šla k holkám a hned jako první obejmula Ninu.

A potom i Ann.Když Rebecca přestala hned začla kecat. ,,Tak co?Poslední den školy.Myslíte holky,že se někdy zase uvidíme?´´ Anna a Rebecca se koukli na Ninu.Nina měla zase v Sobě ten samej pocit jako ráno v kuchyni.Akorát jí tam přibil další pocit,strach.Jak to bude s Annou,Rebeccou a s ní.Holky budou studovat střední tady..tady v Daly City.Nina pojede do New Yorku. ,,Já holky nevim.Ale slibuju,že si budeme každý den volat.´´ Odpoveděla Nina a obejmuli se jako trojobjetí.

KONEC!
 


Poll

Líbí se vám příběh ,,Párty roku´´ ?

Ano
Ne

Comments

1 Therinkattvv Therinkattvv | Web | 18. october 2013 at 20:26 | React

boží

2 ZuzQa ZuzQa | Email | Web | 18. october 2013 at 21:08 | React

Nominovala jsem tě a byla bych ráda kdybys pokračovala:) http://ian-alvin-meyers.blog.cz/1310/liebster-byly-jsme-nominovany

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama