Hlasujte prosím pro nás ve SONB 2.kolo tady: 1.blog WBS Smějící se (začlo v neděli 15.9)
Soutěž v komentářích ZDE: Oplácím 2xPárty roku 1.

14. august 2013 at 15:03 | Carol-SteCarol |  Příběh: Párty roku


Hlavní role:
Karolína (Carol-SteCarol)
Nikki
Nikdy se to nestalo.Bylo 1.července konec školního roku 2013.První den jsem byla s kámoškama a slavili jsme ,konec školy´.Měli jsme v sobě 8 dětských šampusů.Najednou mi přišel email,že jedna holka z Londýna pozvala na svojí oslavu zpěvačku Miley Cyrus.Potom mě napadl jeden nápad.A byla jsem na jednu stranu šťastná,že mě tenhle nápad napadl a na druhou stranu jsem veděla,že to nevijde.Když jsem se zpamatovala z mého nápadu holky vymysleli jednu hru.Jmenovala se ,,holčičí blázinec´´.Když jsem to jméno uslyšela měla jsem najednou záchvat smíchu až jsem musela na záchod.Jedna moje kámoška řekla. ,,To máš z toho,že tolik chlastáš!!´´.Měla pravdu.Vymyla jsem víc šampusu než holky dohromady.Bylo jim zle ještě ze včerejšího žrádla ve škole.Učitelka udělala chlebíčky...domácí.Když jsem přišla z WC přišlo mi na email další správa.Tentokrát mě to tak naštvalo až jsem zařvala.Bylo tam napsáno,že Nina Dobrev byla na svadbě své 30leté fanynce a,že vyhrála za nejlepší svadbu či oslavu od Niny 1.místo a zapsala se do kroniky ,,Fanynky roku´´.Jedna kámoška se ptala. ,,Karol co se děje?Jsi nějaká mimo po těch emailů.´´.Koukla jsem se na holky,který byli ruzzuření co se mi to dneska děje.Tak jsem se jim omluvila. ,,Promiňte.Jdeme slavit a zahrajem si tu vaší hru?´´.Tak jsme začli hrát hru a bavit se.Do doby než holky odešly jsem ani na emaily nemyslela.Bylo 8 hodin večer a kámošky šli domů.Uklidila jsem skleničky a křupky co zbyli.Když jsem to uklidila šla jsem se osprchovat a potom do postele.Než jsem usnula,přemýšlela jsem o kronice ,,Fanynka roku´´.Potom mě napadl ujetej nápad.V tom mi přišla na Facebook zpráva od Nikki.

Nikki: Ahoj,Kájo.Potřebuji pomoc s blogem.Od té doby co jsou ty fanynky co zvou svoje oblíbené hvězdy se blog horší.Potřebuji pomoc!Chci aby jsi byla spolumajitelkou a vymýšlela nápady jako na about-wendy.Pokud to bereš.Protože blog mám sotva pár dnů a nechci ho kvůli nějakým Londýnským fanynkám rušit.Bereš to,prosím?

Karolína: Ahoj,Nikki.To je hrozné.Taky mě to štve.A jelikož se mi tvůj blog líbí tak to beru.Už jsem o tom přemýšlela odpoledne když mi to přišlo ty novinky na email.

Nikki: A co tě Kájo napadlo.?Upoutávka k příběhu-
jelikož se na blogu neukazuje, odkaz je zde:
 


Poll

Líbí se vám příběh ,,Párty roku´´ ?

Ano
Ne

Comments

1 Tekytka Tekytka | 14. august 2013 at 15:28 | React

Super!!! (Y) :333

2 TeSs / safe-sound TeSs / safe-sound | Web | 15. august 2013 at 13:54 | React

Je to hezky promyšlené akorát musím vytknout jednu velice pravopisnou chybu :D Miley Cyrus se píše s tvrdým y. Jinak je to hezké a třeba bych tu kapitolu dala delší :) ale fakt hezký

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama